Wednesday, February 13, 2013

Kui kootakse, olen mina rõõmus...

Ahoi! Kuigi kergelt ei läinud, on haigus seljatatud ja olen taas reel. Kirjadele vastuste ootajate ees veelkord suured vabandused!

Tänase päeva kõige rõõmsam hetk oli, kui sain Karelt kirja, kus ta näitas salli, mille kudus Pulmasalli mustri järgi. See oli nii armas ja tore hetk, vaadake ise, kui jõuline ja kena tema tehtud sall sai. Värv annab asjale veel eraldi vunki juurde, eksole... Mulle teeb siiralt rõõmu, kui on neid, kes võtavad vaevaks mu mustreid kududa. Tunnet ja tänulikkust ei oska päris sõnadesse panna, aga see ON midagi erilist!
Kudus ja pildistas Kaire Pihelgas, muster Reesi Pulmasall
Ja tänane teine pilt on küll minu kootud sallist, kuid pildistatud hoopis fotograaf Mark Raidpere poolt ning professionaalse modelli ja meigiga. Just-just, see on ajakirjast Käsitöö, mis värskelt ilmunud ja milles on kokku kolme rikkaliku kompositsiooniga salli  mustrid. Ärge maha magage, kui otsas, siis otsas! Ruttu poodi!  :-)
Ajakiri Käsitöö, kevad 2013; foto: Mark Raidpere. Pildil Reesi sall Muhu Suvi

5 comments:

Heli said...

Nii tore, ootan põnevusega, selles numbris palju põnevat!

Ленок said...

Замечательный палантин! У меня есть желание связать подобный.

Arella said...

Suurepärased sallid!

Anonymous said...

1. Purpurpunaste õhtute sall on nii ilus, kutsub järele tegema.
2. Ajakirja artikkel Sinu sallidega on samuti tore, kutsub veel rohkem haapsalu salli kudumist proovima! Minu lugupidamine Sinu andele, oskustele ja lahkusele seda kõike jagada!
Terv, Kaaren, algkuduja:)

Ingi said...

Kui palju kauneid töid! Jään nüüd Käsitööd ootama.

Related Posts with Thumbnails