KURSUSTELE!

Reesi poolt toimuvad Haapsalu salli kursused vastavalt sinu soovile. Valida võid endale sobiva aja, ka nädalavahetustel ning broneerimiseks kirjuta liina.rees@gmail.com.

Sina kui korraldaja saad kursuse TASUTA. Leia ruum ja kutsu kokku kudumishuvilised sõbrad (min 5 inimest, max 10) ja arutame transpordivõimalust sinu valitud kohta (tulen Märjamaalt)
Osalemistasu igale kutsutule on 29 eurot ning transpordikulu saab osalejate vahel jagada- mida enam inimesi, seda väiksem tuleb summa. Olgu öeldud, et kui on valida, eelistan ühistransporti, sest siis saab teekonnal rahulikult kududa ning see tuleb odavam. 

Kursused on üsna intensiivsed ja Haapsalu salli õpitoas jääb kodutöö teha. Ole hea, anna sellest osalejatele teada, et nad oskaksid aega planeerida. Olen soovitanud Haapsalu salli kursust kahel järjestikusel päeval, kuid on võimalus seda ka muuta, kui soovid. Kaasa võtan head lõnga ja vardaid- kui sul ja sõpradel pole töövahendeid, ära muretse, need saab minult.
 **********************************************************************************
Haapsalu sall
*Kursused toimuvad kahel päeval, kokku 7h (4h+3h), maksimaalne grupi suurus 10 inimest.
*Kursus on mõeldud edasijõudnud kudujatele, rõhk on praktilisel poolel. Kaasa võtta võimalusel puuvardad suuruses 2,5-3,5 (olenevalt kudumistugevusest). Lõng juhendajalt.
*Osalejad saavad kirjaliku materjali sallikudumisõpetusega, kahe erineva raskusastmega proovitöö mustriga ja viidete ning linkidega avaldatud kirjandusele ja õppematerjalidele internetis.
*Iga osaleja koob traditsioonilise Haapsalu salli reeglite järgi minimõõtmetes salli.
*Põhitähelepanu pööratakse nuppude kudumisele, veniva alguse ja lõpu kudumisele ning töö servadele. Räägitakse pitsikudumise põhitõdedest, Haapsalu pitsi mustritest ja kujunemisloost.
*Koos arvutatakse äärepitsiks vajalikke silmuseid mitmel meetodil.
*Sallile õmmeldakse külge äärepits ning töö viimistletakse. Analüüsime töid ükshaaval.

No comments:

Related Posts with Thumbnails