Monday, October 24, 2016

Minu esimene sallinäitus kohe ukse ees

Nädala pärast on hetk, mida ma olen kaua oodanud ja samas kartnud. Ma lõpetan Olustvere kooli tekstiilkäsitöö eriala oma esimese sallinäitusega. Olete lahkesti palutud vaatama!
Novembrikuus jääb näitus avatuks Olustvere Mõisa Viinaköögis, kuid on lootust, et edaspidi saab salle näha nii Haapsalus, Kehtnas kui Märjamaal. Kindlasti ka mõnes suuremas linnas lisaks eelpoolmainitud kohtadele. Hetkel olen valmis üles panema kuraditosina jagu uue ja värske mustriga salle ning lisaks ühe ilmatusuure rätiku. Kõikide mustrite autor olen ise ning see on ka kaitstava lõputöö teemaks. 31.10.kell 13.00 pidage mulle pöialt, kallid sõbrad. Vaim on küll valmis, aga... tont seda teab!

Plakati eest aitäh Kätrinile ja foto eest tänan Sandrat!

Palju tänusõnu kõigile, tänu kellele see näitus sündima saab, on paberile pandud. Mõttes on suuri ja sooje tervitusi saadetud. Puhas ebausk ei luba neid täna veel välja hõigata, aga loodan, et täpselt nädala pärast saan siin blogis rõõmu kuulutada ja tänada kõiki nii kuis kord ja kohus. Elagu pitsi ilu!

3 comments:

Arella said...

Õnnitlused! Suur saavutus, nii kooli lõpetamine kui ka näitus. Nüüd jääb üle veel raamatut oodata. ;)

Meeli said...

Vägev! Ja need ei ole kohe mitte viimased mustrid, tuleb ikka veel ja veel ja veel ;)
Loodan, et Olustveres on näitust ka nädalavahetustel võimalik vaadata.

AZ said...

Palju õnne ja jaksu kahe suure sündmuse puhul! Elan Teile tohutult kaasa ja mul on väga kahju, et vahva näitus sel korral minu poolt külastamata jääb!

Related Posts with Thumbnails